Burt's Bees

Burt's Bees je americká značka produktů osobní péče. Hlavním mottem společnosti je výroba maximálně přírodních produktů tak, aby i dopad na přírodu byl minimální. Vyrábí produkty pro osobní péči, zdraví, krásu a osobní hygienu.

Počátky se datují do roku 1980, když spoluzakladatelka Roxanne Quimby začala vyrábět svíčky ze zbytků vosku od Burta Shavitze. Postupně spolu začali prodávat med, až nakonec založili společnost využívající právě včelí vosk a med pro výrobu kosmetiky.

Burt's Bees vyrábí své produkty s využitím maximálního množství přírodních ingrediencí, bez přidaných chemických látek. Minimálně se používají i chemické a agresivní postupy jako je destilace, vaření pod tlakem a hydrolýza, aby se zachovaly tyto přírodní složky. Kromě toho, na každém výrobku najdete „ukazatel přírodnosti“ který udává procento přírodních složek v tomto produktu. Ne vždy je možné nahradit všechny složky, které se běžně používají v kosmetice, složkami na čistě přírodní bázi, avšak Burt's Bees se o to snaží v maximální možné míře.

Díky přesnému složení také vidíte, co na své tělo používáte. Ať už se jedná o tělová mléka, šampony nebo kondicionéry, máte jistotu, že vše je tak přírodní, jak jen to je možné. Mezi nejznámější výrobky patří produkty péče o rty, ale také úžasné masti a další přípravky pro péči o ruce nebo o nohy.

 
115
1791115179
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem