Deodorant Secret čirý gel Clinical Strength Clean Lavender (45 g)

 
 

Unikátní řada deodorantů Secret s ještě lepší účinností je tady!  Konečně deodorant a antiperspirant, který se přizpůsobí potřebám každé ženy! 

Čirý gel s jemnou vůní, levandule!

Sleva - lehce pomačkaná krabička od výrobku.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 419 Kč
Ušetříte 20 Kč (–5 %)
399 Kč    
Značka Secret
Kategorie Secret
 

Nové složení působí, zatímco vy spíte. Aplikuje se před spaním a pomáhá zabránit nepříjemnému pocení, ještě než k němu vůbec dojde. 

  • 48 hodinová ochrana proti zápachu s mikrokapslemi pro ochranu zápachu pro čerstvou vůni, která trvá
  • Ochrana před vlhkostí
  • Jemný na kůži
  • Určeno pro každou ženu, která chce produkt, který se přizpůsobí jejímu jedinečnému tělu a reaguje na změny přizpůsobením ochrany.

 

Použití:

Secret Clinical Strength Advanced Solid je určen pouze pro použití v podpaží. Poraďte se se svým lékařem, pokud potřebujete antiperspirační ochranu kdekoli jinde ve vašem těle. Aplikujte před spaním. Působí, zatímco spíte proti nadměrnému pocení a bude vás chránit  po celý další den, i když si dáte ráno sprchu či koupel. Pokud jej použijete ráno, budete mít stále silnou ochranu proti pocení avšak pro optimální výkon použijte před spánkem. Doporučuje se pouze lehká vrstva antiperspirantu. Upravte dávkování tak, aby vyhovovalo vašim potřebám. Průměrná dávka jsou 2 "přejetí" na každé podpaží. Nepoužívejte na narušenou kůži, chraňte před dětmi. Pouze pro vnější užití.

Složení:

Aktivní látka: Aluminum Zirconium Octachlorohydrex Gly - 20 %
Neaktivní látky: Water, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Propylene Glycol, Alcohol Denat, Calcium Chloride, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Fragrance

 Made in USA.

Originální název: Secret Clinical Strength Antiperspirant and Deodorant Clear Gel Clean Lavender

Hmotnost 0.12 kg