Tuhý deodorant Secret Clinical Strength Completely Clean (73 g)

 
 

Velké balení 73 g - unikátní řada deodorantů Secret s ještě lepší účinností je tady!  Konečně deodorant a antiperspirant, který se přizpůsobí potřebám každé ženy! 

Nenápadná vůně čistoty Comletely Clean! Sleva -lehce poškozená papírová krabička.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 479 Kč
Ušetříte 20 Kč (–4 %)
459 Kč    
Značka Secret
Kategorie Secret
 

Nové složení působí, zatímco vy spíte. Aplikuje se před spaním a pomáhá zabránit nepříjemnému pocení, ještě než k němu vůbec dojde. 

  • až 48 hodinová ochrana proti zápachu
  • Ochrana před vlhkostí
  • až 2x silnější Sweat Protection systém oproti běžným deodorantům značky
  • Jemný na kůži
  • Určeno pro každou ženu, která chce produkt, který se přizpůsobí jejímu jedinečnému tělu a reaguje na změny přizpůsobením ochrany.

 

Použití:

Secret Clinical Strength Advanced Solid je určen pouze pro použití v podpaží. Poraďte se se svým lékařem, pokud potřebujete antiperspirační ochranu kdekoli jinde ve vašem těle. Aplikujte před spaním. Působí, zatímco spíte proti nadměrnému pocení a bude vás chránit  po celý další den, i když si dáte ráno sprchu či koupel. Pokud jej použijete ráno, budete mít stále silnou ochranu proti pocení avšak pro optimální výkon použijte před spánkem. Doporučuje se pouze lehká vrstva antiperspirantu. Upravte dávkování tak, aby vyhovovalo vašim potřebám. Průměrná dávka jsou 2 "přejetí" na každé podpaží.

Složení:

Účinná látka: Aluminum Zirconium Trichlorohydrex Gly 20%

Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol, Mineral Oil, PPG-14 Butyl Ether, Cyclodextrin, Talc, Petrolatum, Hydrogenated Castor Oil, C20-40 Pareth-10, Fragrance, Dimethicone, Behenyl Alcohol

Made in USA.

Originální název: Secret Clinical Strength Antiperspirant & Deodorant Invisible Solid Completely Clean

Hmotnost 0.12 kg