Tuhý deodorant Secret Clinical Strength Odor Shield with Charcoal (45 g)

 
 

Unikátní řada deodorantů Secret s ještě lepší účinností je tady!  Konečně deodorant a antiperspirant, který se přizpůsobí potřebám každé ženy! 

Antiperspirant vyvinutý speciálně proti pocení ze stresu navíc s černým uhlím pro pohlcení ještě více zápachu.

Dostupnost Skladem
389 Kč    
Značka Secret
Kategorie Secret
 

Nové složení působí, zatímco vy spíte. Aplikuje se před spaním a pomáhá zabránit nepříjemnému pocení, ještě než k němu vůbec dojde. 

  • 48 hodinová ochrana proti zápachu s mikrokapslemi pro ochranu zápachu pro čerstvou vůni, která trvá
  • Ochrana před vlhkostí
  • až 4x silnější Stress Sweat Protection systém, který se aktivuje při zvýšeném stresu a zabrání pocení
  • Jemný na kůži
  • Určeno pro každou ženu, která chce produkt, který se přizpůsobí jejímu jedinečnému tělu a reaguje na změny přizpůsobením ochrany.

 

Použití:

Secret Clinical Strength Advanced Solid je určen pouze pro použití v podpaží. Poraďte se se svým lékařem, pokud potřebujete antiperspirační ochranu kdekoli jinde ve vašem těle. Aplikujte před spaním. Působí, zatímco spíte proti nadměrnému pocení a bude vás chránit  po celý další den, i když si dáte ráno sprchu či koupel. Pokud jej použijete ráno, budete mít stále silnou ochranu proti pocení avšak pro optimální výkon použijte před spánkem. Doporučuje se pouze lehká vrstva antiperspirantu. Upravte dávkování tak, aby vyhovovalo vašim potřebám. Průměrná dávka jsou 2 "přejetí" na každé podpaží.

Složení:

Účinná látka: Aluminum Zirconium Tetrachlorohydrex Gly - 20 % (Antiperspirant)

Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol, Mineral Oil, PPG-14 Butyl Ether, Cyclodextrin, Petrolatum, Hydrogenated Castor Oil, Talc, Fragrance, C20-40 Pareth-10, Dimethicone, Corn Starch/Maltodextrin Crosspolymer, Behenyl Alcohol, Charcoal Powder

Made in USA.

Originální název: Secret Clinical Strength Antiperspirant & Deodorant Invisible Solid Odor Shield with Charcoal

Hmotnost 0.12 kg