Oční stín Supernova Shadow Constellation (4,7 g)

 
  • 1 z 3
 

Zazářit jako hvězda - to jsou champagne růžové tekuté oční stíny Supernova! Edice Zodiac od Kathleen Lights.

Dostupnost Skladem
279 Kč    
Značka Colourpop
Kategorie Oční stíny
 

Extrémně všestranný oční stín - je tekutý, má extrémní výdrž a lze ho požít různými způsoby. Základ stínu je metalický s třpytkami, ale jen vy si zvolíte, jak moc budete zářit. Lze aplikovat jako lesklou bázi pod běžné oční stíny Colourpop, nebo také jako topper pro dodání více lesku k Vašemu líčení. A samozřejmě ho lze použít i samotný a nanést takovou vrstvu, jaká Vám bude vyhovovat - od lesklého nádechu po nekompromisní metalickou folii :-)

Aplikace: Supernova Shadows lze použít mnoha způsoby!

Jako bázi:
Použijte aplikátor k nanášení malého množství stínu na víčka, dále použijte prst nebo malý štětec pro rychlé rozetření stínu a vytvoření rovnoměrné tenké vrstvy.
Nakonec naneste svůj oblíbený stín ColourPop.

Jako topper:
Pomocí prstu naberte malé množství stínu a jemně nanášejte produkt na víčka pomocí jednotlivých doteků - "naťupkat"

Samotné:
Použijte aplikátor k nanášení malého množství stínu na víčka, dále použijte prst nebo malý štětec pro rychlé rozetření stínu a vytvoření rovnoměrné tenké vrstvy. Postup ještě jednou opakujte pro větší efekt!

Hmotnost: 4,7 g

Složení:

Water, Calcium Sodium Borosilicate, Vp/Va Copolymer, Glycerin, Butylene Glycol, Benzyl Alcohol, Sodium Carbomer, Chlorphenesin, Silica, Dehydroacetic Acid, Tin Oxide, Bronze Powder (CI 77400), Iron Oxides (CI 77491), Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891).

Vyrobeno v USA.

Hmotnost 0.01 kg