Doprava a platba

 

ČESKÁ REPUBLIKA

Způsob dopravy

Cena při platbě převodem

Cena při platbě na dobírku

Zásilkovna - objednávka do 899 Kč

72 Kč

87 Kč

Zásilkovna - objednávka nad 899 Kč 

Zdarma

15 Kč

Doručení na adresu - Kurýr - objednávka do 1199 Kč

109 Kč

135 Kč

Doručení na adresu - Kurýr - objednávka nad 1199 Kč

59 Kč

85 Kč

Česká pošta - Balík do ruky 

ZRUŠENO

ZRUŠENO

 

SLOVENSKO (kurz je orientační)

Způsob dopravy

Cena při platbě převodem

Cena při platbě na dobírku

Zásilkovna

90 Kč (3,75)

105 Kč (4,38)

Doprava na adresu v SR (kurýr)

135 Kč (5,63)

161 Kč (6,70)

Doprava Slovenskou poštou

142 Kč (5,92)

168 Kč (7,00)

 

Doprava pro ČR

Dopravu do Zásilkovny máte zdarma, pokud v našem eshopu nakoupíte za více než 899 Kč! Dopravu zdarma lze uplatnit pro dopravu formou Osobní převzetí na pobočkách společnosti Zásilkovna pouze v ČR.

Kolik zbývá do dopravy zdarma se dozvíte ve Vašem košíku (informace je zobrazena pro ČR a dodání Zásilkovna).

Jiné způsoby dopravy  jsou doplňkové služby pro naše zákazníky, avšak dopravu zdarma u nich uplatnit nelze.

 

V současné době nabízíme pro ČR dva druhy dopravy:

  • Osobní převzetí na pobočkách společnosti Zásilkovna - tzv. Z-point. Pokud zvolíte tuto formu dopravy, bude Váš balíček doručen na Vámi zvolenou pobočku Zásilkovny (aktuálně více než 2700 výdejních míst v ČR a stále přibývají další). Balíček bude připraven k vyzvednutí do tří dnů od jeho odeslání naším e-shopem, obvyklá doba jeho doručení je 1-2 pracovní dny po odeslání naším obchodem. O pohybu balíčku a termínu jeho vyzvednutí Vás bude Zásilkovna informovat SMS a e-mailem, můžete ho také sledovat on-line. Cena dopravy pro výdejny Zásilkovna je 72 Kč.

  

  • Doprava Doručení na adresu kurýrem domů nebo na jakoukoli zadanou adresu v ČR. Balíček tak můžete očekávat obvykle druhý až třetí pracovní den po odeslání balíku. O pohybu Vaší zásilky budete samozřejmě informováni pomocí emailů a SMS. Zásilku můžete také sledovat online pomocí sledovacího kódu, který obdržíte. Službu technicky zajišťuje společnost Zásilkovna. Cena dopravy pro zaslání kurýrem je 109 Kč. Pokud nakoupíte alespoň za 1199 Kč, cena bude 59 Kč. S podporou společnosti Zásilkovna.cz vybereme toho nejrychlejšího kurýra, který má v oblasti volnou kapacitu a doručíme zásilku s ním. Nelze tedy vybrat předem konkrétní přepravní společnost.

 

  • Dopravu Českou poštou - Balík do ruky. Tato služba byla zrušena - společnost Zásilkovna, která pro nás svoz zajišťovala se nedohodla s poštou na podmínkách pokračování. Využijte prosím službu doručení na adresu kurýrem, nebo výdejní místo Zásilkovny.

 

Pro Slovensko můžete zvolit následující formy dopravy:

  • Osobní převzetí na pobočkách společnosti Zásilkovna - tzv. Z-point. Pokud zvolíte tuto formu dopravy, bude Váš balíček doručen na Vámi zvolenou pobočku Zásilkovny (aktuálně více než 600 výdejních míst v SR a stále přibývají další). Balíček bude připraven k vyzvednutí do pěti dnů od jeho odeslání naším e-shopem, obvyklá doba jeho doručení je 2-4 pracovní dny. O pohybu balíčku a termínu jeho vyzvednutí Vás bude Zásilkovna informovat SMS a e-mailem, můžete ho také sledovat on-line. Cena dopravy pro výdejny Zásilkovna je 90 Kč (3,75).

 

  • Doprava Kurýrem až domů nebo na jakoukoli zadanou adresu v SR. Pokud zvolíte tento způsob dopravy, vybereme toho nerychlejšího kurýjra a odešleme Vám objednávku domů. Cena je stejná pro všechny kurýrní služby, kurýra volíme na základě váhy, dostupnosti služeb ve Vašem regionu a dalších faktorů. Balíček Vám bude doručen obvykle do čtyř pracovních dnů od odeslání naším eshopem. Službu technicky zajišťuje společnost Zásilkovna, která Vás bude informovat pomocí SMS a e-mailem, pohyb zásilky můžete také sledovat on-line. Cena dopravy pro zaslání kurýrem na adresu je 135 Kč (5,63).

 

  • Doprava Slovenskou poštou domů, nebo na jakoukoli zadanou adresu v SR. Pokud zvolíte tento způsob dopravy balíček Vám bude doručen do pěti pracovních dnů od odeslání naším eshopem. Službu technicky zajišťuje společnost Zásilkovna, která Vás bude informovat pomocí SMS a e-mailem, pohyb zásilky můžete také sledovat on-line. Cena dopravy pro zaslání kurýrem na adresu je 142 Kč (5,92).

 

Platba

Platit v našem eshopu můžete Převodem na účet, zásilku pak odesíláme po přičtění platby na náš účet u FIO Banky. Tato forma úhrady je zcela zdarma. Číslo účtu je 2500403577/2010. Jako variabilní symbol se uvádí číslo Vaší objednávky. Berte prosím na vědomí, že zásilku odesíláme až po přijetí Vaší platby - ve většině případů tedy až druhý den po objednání. Pro slovenské zákazníky platí: IBAN:CZ2420100000002500403577  BIC:FIOBCZPPXXX

Využít můžete samozřejmě i oblíbenou službu Dobírkou, tedy zaplatit až při předání nebo vyzvednutí zboží. Zboží pak odesíláme ihned. Ceny za dobírku pro ČR jsou :

  • 15 Kč - pokud zvolíte jako dopravu osobní vyzvednutí v Zásilkovně (Z-point)
  • 26 Kč - pokud zvolíte jako dopravu doručení na adresu

 

Ceny za dobírku pro Slovensko jsou:

  • 15 Kč (0,63)- pokud zvolíte jako dopravu osobní vyzvednutí v Zásilkovně (Z-point)
  • 26 Kč (1,08)- pokud zvolíte jako dopravu doručení na adresu kurýrem nebo Slovenskou poštou

 

Pro slovenské zákazníky bude použit kurz 24 Kč/EUR při platbě předem, případně jiný kurz platný v době objednávky. Částka Vám bude zaslána do emailu. Při platbě na dobírku se zaúčtuje dle aktuálního kurzu při zúčtování dobírky, může se tedy od této hodnoty mírně lišit.  

Doufáme, že budete s nákupem u nás spokojeni a uděláme pro to maximum.