Zpět do obchodu

Registrace

Doprava a platba

 

ČESKÁ REPUBLIKA

Způsob dopravy

Cena při platbě převodem

Cena při platbě na dobírku

Zásilkovna - objednávka do 1199 Kč

85 Kč

106 Kč

Zásilkovna - objednávka nad 1199 Kč 

Zdarma

21 Kč

Doručení na adresu - Kurýr 

objednávka do 1199 Kč

119 Kč

140 Kč

Doručení na adresu - Kurýr 

objednávka nad 1199 Kč

69 Kč

90 Kč

 

SLOVENSKO

Způsob dopravy

Cena při platbě převodem

Cena při platbě na dobírku

Zásilkovna

99 Kč

120 Kč

Doprava na adresu v SR (kurýr)

147 Kč

168 Kč

 

Doprava pro ČR

Dopravu do Zásilkovny máte zdarma, pokud v našem eshopu nakoupíte za více než 1199 Kč! Dopravu zdarma lze uplatnit pro dopravu formou Osobní převzetí na pobočkách společnosti Zásilkovna pouze v ČR.

Kolik zbývá do dopravy zdarma se dozvíte ve Vašem košíku (informace je zobrazena pro ČR a dodání Zásilkovna).

Jiné způsoby dopravy  jsou doplňkové služby pro naše zákazníky, avšak dopravu zdarma u nich uplatnit nelze.

 

V současné době nabízíme pro ČR dva druhy dopravy:

  • Osobní převzetí na pobočkách společnosti Zásilkovna - tzv. Z-point. Pokud zvolíte tuto formu dopravy, bude Váš balíček doručen na Vámi zvolenou pobočku Zásilkovny (aktuálně více než 8600 výdejních míst v ČR a stále přibývají další). Balíček bude připraven k vyzvednutí do tří dnů od jeho odeslání naším e-shopem, obvyklá doba jeho doručení je 1-2 pracovní dny po odeslání naším obchodem. O pohybu balíčku a termínu jeho vyzvednutí Vás bude Zásilkovna informovat SMS a e-mailem, můžete ho také sledovat on-line. Cena dopravy pro výdejny Zásilkovna je 85 Kč.

  

  • Doprava Doručení na adresu kurýrem domů nebo na jakoukoli zadanou adresu v ČR. Balíček tak můžete očekávat obvykle druhý až třetí pracovní den po odeslání balíku. O pohybu Vaší zásilky budete samozřejmě informováni pomocí emailů a SMS. Zásilku můžete také sledovat online pomocí sledovacího kódu, který obdržíte. Službu technicky zajišťuje společnost Zásilkovna. Cena dopravy pro zaslání kurýrem je 119 . Pokud nakoupíte alespoň za 1199 Kč, cena bude 69 Kč. S podporou společnosti Zásilkovna.cz vybereme toho nejrychlejšího kurýra, který má v oblasti volnou kapacitu a doručíme zásilku s ním. Nelze tedy vybrat předem konkrétní přepravní společnost.

  

Pro Slovensko můžete zvolit následující formy dopravy:

  • Osobní převzetí na pobočkách společnosti Zásilkovna - tzv. Z-point. Pokud zvolíte tuto formu dopravy, bude Váš balíček doručen na Vámi zvolenou pobočku Zásilkovny (aktuálně více než 2600 výdejních míst v SR a stále přibývají další). Balíček bude připraven k vyzvednutí do pěti dnů od jeho odeslání naším e-shopem, obvyklá doba jeho doručení je 2-4 pracovní dny. O pohybu balíčku a termínu jeho vyzvednutí Vás bude Zásilkovna informovat SMS a e-mailem, můžete ho také sledovat on-line. Cena dopravy pro výdejny Zásilkovna je 99 Kč.

 

  • Doprava Kurýrem až domů nebo na jakoukoli zadanou adresu v SR. Pokud zvolíte tento způsob dopravy, vybereme toho nerychlejšího kurýjra a odešleme Vám objednávku domů. Cena je stejná pro všechny kurýrní služby, kurýra volíme na základě váhy, dostupnosti služeb ve Vašem regionu a dalších faktorů. Balíček Vám bude doručen obvykle do čtyř pracovních dnů od odeslání naším eshopem. Službu technicky zajišťuje společnost Zásilkovna, která Vás bude informovat pomocí SMS a e-mailem, pohyb zásilky můžete také sledovat on-line. Cena dopravy pro zaslání kurýrem na adresu je 147 Kč.

 

Platba

Platit v našem eshopu můžete Převodem na účet, zásilku pak odesíláme po přičtění platby na náš účet u FIO Banky. Tato forma úhrady je zcela zdarma. Číslo účtu je 2500403577/2010. Jako variabilní symbol se uvádí číslo Vaší objednávky. Berte prosím na vědomí, že zásilku odesíláme až po přijetí Vaší platby - ve většině případů tedy až druhý den po objednání. Pro slovenské zákazníky platí: IBAN:CZ2420100000002500403577  BIC:FIOBCZPPXXX

Dále nabízíme platbu přes platební bránu či Apple pay.

Využít můžete samozřejmě i oblíbenou službu Dobírkou, tedy zaplatit až při předání nebo vyzvednutí zboží. Zboží pak odesíláme ihned. Ceny za dobírku pro ČR jsou :

  • 21 Kč - pokud zvolíte jako dopravu osobní vyzvednutí v Zásilkovně (Z-point)
  • 21Kč - pokud zvolíte jako dopravu doručení na adresu

 

Ceny za dobírku pro Slovensko jsou:

  • 21 Kč - pokud zvolíte jako dopravu osobní vyzvednutí v Zásilkovně (Z-point)

 

Pro slovenské zákazníky bude použit kurz 23 Kč/EUR při platbě předem, případně jiný kurz platný v době objednávky. Částka Vám bude zaslána do emailu. Při platbě na dobírku se zaúčtuje dle aktuálního kurzu při zúčtování dobírky, může se tedy od této hodnoty mírně lišit.  

Doufáme, že budete s nákupem u nás spokojeni a uděláme pro to maximum.