Doprava a platba

 

ČESKÁ REPUBLIKA

Způsob dopravy

Cena při platbě převodem

Cena při platbě na dobírku

Zásilkovna - objednávka do 899 Kč

68 Kč

97 Kč

Zásilkovna - objednávka nad 899 Kč

Zdarma

29 Kč

Česká pošta - Doporučený balíček

100 Kč

150 Kč

Česká pošta - Balík do ruky - objednávka do 899 Kč

113 Kč

148 Kč

Česká pošta - Balík do ruky- objednávka nad 899 Kč

63 Kč

98 Kč

Česká pošta - Balík do ruky- objednávka nad 1799 Kč

Zdarma

35 Kč

Kurýr DPD - celá ČR

95 Kč

130 Kč

 

SLOVENSKO

Způsob dopravy

Cena při platbě převodem

Cena při platbě na dobírku

Zásilkovna

90 Kč (3,75)

105 Kč (4,38)

Doprava na adresu v SR (kurýr)

135 Kč (5,63)

161 Kč (6,70)

Doprava Slovenskou poštou

142 Kč (5,92)

168 Kč (7,00)

 

Doprava pro ČR

Dopravu do Zásilkovny máte zdarma, pokud v našem eshopu nakoupíte za více než 899 Kč! Dopravu zdarma lze uplatnit pro dopravu formou Osobní převzetí na pobočkách společnosti Zásilkovna pouze v ČR.

Pro dopravu Česká pošta Balík do ruky získáte při objednávce nad 899 slevu 50 Kč při objednávce nad 1799 je doprava také zdarma.

Kolik zbývá do dopravy zdarma se dozvíte ve Vašem košíku (informace je zobrazena pro ČR a dodání Zásilkovna).

Zaslání kurýrem a jiné způsoby dopravy  jsou doplňkové služby pro naše zákazníky, avšak dopravu zdarma u nich uplatnit nelze.

 

V současné době nabízíme pro ČR čtyři druhy dopravy:

 • Osobní převzetí na pobočkách společnosti Zásilkovna - tzv. Z-point. Pokud zvolíte tuto formu dopravy, bude Váš balíček doručen na Vámi zvolenou pobočku Zásilkovny (aktuálně více než 1300 výdejních míst v ČR a stále přibývají další). Balíček bude připraven k vyzvednutí do tří dnů od jeho odeslání naším e-shopem, obvyklá doba jeho doručení je 1-2 pracovní dny po odeslání naším obchodem. O pohybu balíčku a termínu jeho vyzvednutí Vás bude Zásilkovna informovat SMS a e-mailem, můžete ho také sledovat on-line. Cena dopravy pro výdejny Zásilkovna je 68 Kč.

 

 • Dopravu Českou poštou - Balík do ruky. Pošta garantuje doručení dva pracovní dny po odeslání balíčku naším eshopem, a to i v době, kdy obyčejné balíčky můžou mít zpoždění. O pohybu Vaší zásilky budete samozřejmě informováni pomocí emailů a SMS. Zásilku můžete také sledovat online pomocí sledovacího kódu, který obdržíte. Službu technicky zajišťuje společnost Zásilkovna. Cena dopravy pro zaslání Balíkem do ruky České pošty  je 113 Kč.

 

 • Dopravu Českou poštou. Abychom docílili co nejlevnější dopravy a Vy jste tak nemuseli platit zbytečně moc, obvykle používáme cenově nejdostupnější službu České pošty - Doporučený balíček (nebo jinou odpovídající službu - záleží na rozměrech a hmotnosti balíčku). Česká pošta doručuje balíček obvykle do 48 hodin od odeslání naším eshopem (často však doručí balíček již druhý den) a zaručuje tak nejlepší poměr ceny a rychlosti. Tento typ zásilky však nemá prioritu a tak se může výjimečně doba dodání prodloužit (hlavně před Vánoci) až na 14 dní. Balíček můžete po celou dobu sledovat pomocí odkazu, který Vám pošleme do emailu. Cena dopravy Balíčku České pošty je 100 Kč za zásilku.

 

 • Doprava Kurýrem DPD domů nebo na jakoukoli zadanou adresu v ČR. Balíček tak můžete očekávat obvykle druhý až třetí pracovní den po odeslání balíku. O pohybu Vaší zásilky budete samozřejmě informováni pomocí emailů a SMS. Zásilku můžete také sledovat online pomocí sledovacího kódu, který obdržíte. Službu technicky zajišťuje společnost Zásilkovna. Cena dopravy pro zaslání kurýrem DPD je 95 Kč.

 

 

Pro Slovensko můžete zvolit následující formy dopravy:

 • Osobní převzetí na pobočkách společnosti Zásilkovna - tzv. Z-point. Pokud zvolíte tuto formu dopravy, bude Váš balíček doručen na Vámi zvolenou pobočku Zásilkovny (aktuálně více než 260 výdejních míst v SR a stále přibývají další). Balíček bude připraven k vyzvednutí do pěti dnů od jeho odeslání naším e-shopem, obvyklá doba jeho doručení je 2-4 pracovní dny. O pohybu balíčku a termínu jeho vyzvednutí Vás bude Zásilkovna informovat SMS a e-mailem, můžete ho také sledovat on-line. Cena dopravy pro výdejny Zásilkovna je 90 Kč (3,75).

 

 • Doprava Kurýrem až domů nebo na jakoukoli zadanou adresu v SR. Pokud zvolíte tento způsob dopravy, vybereme toho nerychlejšího kurýjra a odešleme Vám objednávku domů. Cena je stejná pro všechny kurýrní služby, kurýra volíme na základě váhy, dostupnosti služeb ve Vašem regionu a dalších faktorů. Balíček Vám bude doručen obvykle do čtyř pracovních dnů od odeslání naším eshopem. Službu technicky zajišťuje společnost Zásilkovna, která Vás bude informovat pomocí SMS a e-mailem, pohyb zásilky můžete také sledovat on-line. Cena dopravy pro zaslání kurýrem na adresu je 135 Kč (5,63).

 

 • Doprava Slovenskou poštou domů, nebo na jakoukoli zadanou adresu v SR. Pokud zvolíte tento způsob dopravy balíček Vám bude doručen do pěti pracovních dnů od odeslání naším eshopem. Službu technicky zajišťuje společnost Zásilkovna, která Vás bude informovat pomocí SMS a e-mailem, pohyb zásilky můžete také sledovat on-line. Cena dopravy pro zaslání kurýrem na adresu je 142 Kč (5,92).

 

Platba

Platit v našem eshopu můžete Převodem na účet, zásilku pak odesíláme po přičtění platby na náš účet u FIO Banky. Tato forma úhrady je zcela zdarma. Číslo účtu je 2500403577/2010. Jako variabilní symbol se uvádí číslo Vaší objednávky. Berte prosím na vědomí, že zásilku odesíláme až po přijetí Vaší platby - ve většině případů tedy až druhý den po objednání. Pro slovenské zákazníky platí: IBAN:CZ2420100000002500403577  BIC:FIOBCZPPXXX

Využít můžete samozřejmě i oblíbenou službu Dobírkou, tedy zaplatit až při předání nebo vyzvednutí zboží. Zboží pak odesíláme ihned. Ceny za dobírku pro ČR jsou :

 • 29 Kč - pokud zvolíte jako dopravu osobní vyzvednutí v Zásilkovně (Z-point)
 • 50 Kč - pokud zvolíte jako dopravu balíček České pošty
 • 35 Kč - pokud zvolíte jako dopravu Balík do Ruky České pošty
 • 35 Kč - pokud zvolíte jako dopravu doručení na adresu DPD

 

Ceny za dobírku pro Slovensko jsou:

 • 15 Kč (0,63)- pokud zvolíte jako dopravu osobní vyzvednutí v Zásilkovně (Z-point)
 • 26 Kč (1,08)- pokud zvolíte jako dopravu doručení na adresu kurýrem nebo Slovenskou poštou

 

Pro slovenské zákazníky bude použit kurz 24 Kč/EUR při platbě předem. Při platbě na dobírku se zaúčtuje dle aktuálního kurzu při zúčtování dobírky, může se tedy od této hodnoty mírně lišit.  

Doufáme, že budete s nákupem u nás spokojeni a uděláme pro to maximum.