Zpět do obchodu

Registrace

Doprava a Vánoce

Vážení zákazníci,

Vánoce se blíží, aby se k Vám vaše balíčky dostaly včas určitě si objednejte co nejdříve. Přeci jen dopravci mají napilno a byla by škoda, kdyby se k Vám pod stromeček balíček nedostal. Pro objednání českou poštou - doporučeným balíčkem už je ten pravý čas - nejpozději doporučujeme čtvrtek 15.12.

Ostatní způsoby dopravy (DPD, Zásilkovna a Balík do ruky) Vám přijdou do Vánoc i když objednáte nejpozději v pondělí 10:00 ráno. Budeme se snažit je doručit včas, ikdyž si objednáte později, ale garantovat to už nemůžeme. V úterý ještě šance mít balíčky do Vánoc bude, pokud se nikde nezdrží (tedy už to nelze slíbit) ale později už určitě ne!

Pro naše zákazníky na Slovensko doporučujeme jako poslední datum pátek 16.12. do 10 ráno, pak už platí to samé jako pro české opozdilce. Budeme se snažit, ale nemusí to vyjít.

Nezapomeňte si také zkotrolovat, do kdy má otevřeno Zásilkovna nebo pošta ve Vašem městě! 

Nakonec ještě připomínáme, že výše uvedené termíny platí při platbě na dobírku. Při platbách převodem pak musí být v tento den peníze již připsány na našem účtu. Je tedy potřeba počítat minimálně jeden den na uskutečnění převodu.

Přejeme Vám krásné prožití adventního času!

Váš BodyFruit.cz