Zpět do obchodu

Registrace

Doprava o Vánocích

Vážení zákazníci,

Štědrý večer už se blíží. Aby všechny Vaše dárky dorazily včas, přinášíme přehled o možnostech a termínech dopravy.

Všechny zásilky na dobírku expedujeme ihned (viz časy svozů níže), u převodu čekáme na připsání částky na účet. Pokud nemáte Fio banku, kde se převod provede ihned, zvažte prosím, zda je dost času na bankovní převod, nebo zda bude lepší zvolit platbu na dobírku a odeslání hned.

Nejčastěji si vybíráte doručení na pobočku Zásilkovna - svoz zásilek probíhá ráno po 10 hodině a proto jsou zásilky podané na dobírku nebo zaplacené převodem ráno do 10 hodin odeslány ještě ten samý den. Druhý den už jsou většinou na výdejním místě připraveny k vyzvednutí. Zásilkovnu tak můžete vybrat i ve středu 20.12. do 10 ráno a nejpozději v pátek (ale spíš už ve čtvrtek) bude balíček určitě u Vás. Když objednáte později, nemůžeme garantovat, že se vše stihne!
Stejné doručovací doby platí i pro DPD kurýra.

Česká pošta má letos méně lidí a negarantuje tak doručení do druhého dne, jak tomu bylo v minulých letech ani u Balíku do ruky (svoz probíhá ráno po 10 hodině). Stejné je to i u levnějšího a často vybíraného Doporučeného balíčku (svoz je až po 16 hodině). Proto pokud chcete zvolit doručení Českou poštou a mít jistotu že balíček dorazí včas, doporučujeme objednávku udělat do pondělí 18.12 do 16 hod. (u Balíku do ruky do úterý 19.12 do 10 hodin ráno).

Pro Slovensko doporučujeme termín pondělí 18.12 do 10 hodin pro všechny druhy dopravy.

Samozřejmě uděláme úplně všechno proto, aby Vaše balíčky dorazily včas, i když si objednáte později, ale nemůžeme zaručit, že se to povede.

Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme krásný předvánoční čas!

Váš BodyFruit.cz