Změny vydávání balíčků

Vážení zákazníci, jak všichni víte vláda přistoupila k zavedení opatření proti šíření nákazy koronavirem. Mezi nimi je i uzavření poloviny obchodů - a tedy i výdejních míst Zásilkoven. Je stále možné zaslat zásilku do otevřených obchodů (potraviny, drogerie, tabák atd.), dále některé další obchody slouží jen jako výdejní místa bez prodeje.

Další omezení se týká plateb v hotovosti - žádné výdejní místo Zásilkovny nebude přijímat hotovost pro platbu dobírky - je nutné zaplatit platební kartou u obchodníka (nebo ještě lépe převodem a na dobírku nezasílat). Místa bez platebního terminálu již nemohou být nadále výdejními místy, nelze je tedy vybrat za cíl vašich zásilek. Vzhledem k vysokému poplatku účtovanému bankami za použití karty, jsme dočasně museli zvednout cenu dobírky na 29 Kč. Pokud je to možné, doporučujeme objednání s platbou převodem, ten je stále samozřejmě zdarma.

Stejná situace je i u DPD - dobírku lze platit jen kartou a její cena je dočasně navýšena na 35 Kč

U České pošty zatím ke změnám plateb nedochází. I zde je však v možné, že dojde k omezování hotovostních plateb. Dočasně jsme vypnuli možnost objednat doporučený balíček, jelikož pošta omezuje služby a tyto balíčky nemusí doručovat. Stále lze objednat balík do ruky.

Chceme vás zároveň ubezpečit že můžete bez obav objednávat, náš eshop rozesílá bez dalších omezení. 

Děkujeme za přízeň a přejeme pevné zdraví!

BodyFruit.cz